Cesta pravého muže

Asi každý z nás zažil v životě situaci, kdy se necítí dobře. Je nesvůj. Nějak se mu nedaří a jeho počínání ho nenaplňuje, nebaví a nedává smysl. I já v životě mám tyto období, kdy to prostě není úplně ono, zmítám se ve vlastních myšlenkách a ne a ne se jich zbavit.

Tyto stavy dost bolí, ale s odstupem času zjistíte, že jsou strašně přínosné. Umožňují poznat více sebe sama, najít si půdu pod nohama a odrazit se od tohoto dna.

Pravdou je, že není úplně jednoduché se s tímto stavem vypořádat sám. Před pár lety mi v tom pomohl coaching. Někteří z vás jsou už na toto slovo v mém podání poměrně háklivý, takže přeskakuji případná doporučení si s nějakým couchem pokecat. Technik, jak se z tohoto stavu dostat, je ale více. Dosti pomůže si sednout s nějakým kámošem, probrat, co v životě řešíte, co vás trápí. A pokud je to opravdu dobrý kámoš, který nežije jen tak povrchně a ví, co v životě chce, může vám to hodně pomoci. 

Co ale dělat, když nikdo vhodný není po ruce? Vezměte si blok, deníček či kus papíru a vše, co se vám honí hlavou, zde napište. Můžu říci, že je to dosti zajímavé si po pár letech číst, jak jsem se cítil. Zjistit, co jsem všechno překonal a dnes se usmívám nad tím, že mě to či ono takhle trápilo. 

Když se ale chci posunout v životě nějak dále? Tak v těchto chvílích si vytáhnu vždy takovou bibli pro správný chlapy. Ano, knížku. Knížku, kterou právě čtu již popáté. Stále se k ní vracím, stále v ní něco objevuji. Jmenuje se Cesta pravého muže. Čte se mi vždy velice dobře. Při prvním čtení mi spousta věcí přišla trošku zvláštních, ale když si je začnete v životě uvědomovat a trošku se na ně zaměříte, tak zjistíte, že v této knize je velké moudro. Mě osobně pomáhá tato kniha při čtení se vždy tak trochu restartovat a nasměrovat do dalšího žití. Tak jestli máte chuť se v životě posunout a stát se “pravým mužem”, tak se zkuste začíst.

Čím chci inspirovat:

Trošku se v životě plácáš a nevíš, jak dál? Přečti si Cestu pravého muže

Cesta pravého muže

Přidat komentář

Přehled komentářů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.