Zastavení

Dlouho jsem nic nenapsal. Nu což. I tak to v našich životech chodí. Ne všechny závazky dodržujeme. Pravda, pro toho, kdo má jako svůj největší talent Zodpovědnost, to nezní moc přívětivě. Ale tak to prostě je. Začalo léto a já nemám zatím tolik energie sázet sem spoustu mouder.

Když ale nad tím přemýšlím, tak i v tomto je velká moudrost. Prostě se za ničím nehoňte, jděte, ale nehoňte. Pěkně v klidu a přirozeně. A ono to přijde…

Trošku jsem v mezidobí zapochyboval, jestli má moje počínání na  tomto webu význam. Dnes jsem však potkal dalšího známého, který se v tom, jak přemýšlí, strašně blíží tomu, co jsem zažíval. A tak jsem si řekl, že to smysl má. Jen tak psát o tom, co zažívám. A co možná zažíváte taky...Četl jsem si po delší době svoje poslední články. A nějak mě nenapadá, co dalšího dodat. Mají svoji energii a můžou být inspirací pro kohokoliv z vás, co to čtěte.

Pravda, dnes mě trošku rozhodilo, že jsem u piva objevil někoho, kdo vypadá “šťastný”. Má vyřešený svůj vztah k otci,  koučing nepotřebuje. A bylo dosti zvláštní mu vysvětlovat, že drtivá většina z nás to tak nastaveno nemá (třeba do této skupiny patříš i ty).

A co závěrem? Asi chvilku nic dalšího psát nebudu. Ta týdenní frekvence je hodně nereálná. Každopádně budu nesmírně poctěn, když mi cokoliv inspirujícího či motivačního napíšete na info@oldapoutnikradosti.cz. Třeba mi dodáte síly do psaní dalších článků.

Přidat komentář

Přehled komentářů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.